Kiedy przybywacie na przyjęcie urodzinowe starego przyjaciela, okazuje się, że jesteście trochę zbyt wcześnie. Aby nie siedzieć bezczynnie postanawiacie zwiedzić tajemniczy ogród, ukryty wśród wysokich krzewów, który przypadkiem odkryliście. Szybko okazuje się, że jest on jedną wielką zagadką, a wydostanie się z niego będzie wymagało nie lada zręczności. Czas ucieka! Czy zdążycie wrócić na wzniesienie toastu urodzinowego?

Pokój idealny na początek przygody z zabawą Escape Room!
Sekretny Ogród to pokój skierowany głównie do młodszych fanów zabawy w Escape Roomy. Jednakże starsi też znajdą tutaj coś dla siebie!
Ilość graczy: 2-5
Czas trwania: 60 minut
Poziom trudności: 4/10

Planowane otwarcie pokoju już wkrótce

Ocena:

5.0 of 5 stars

Komentarze

Komentarze

 Informacja

W związku z zaistniałą w ostatnim czasie sytuacją pragniemy uspokoić naszych gości.
Zostaliśmy poddani pięciu szczegółowym kontrolom, w wyniku których ustalono, iż prowadzone przez nas pokoje są całkowicie bezpieczne do użytkowania!
Zgodnie z protokołem wydanym przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w BB nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości dotyczących przeprowadzonej kontroli. Ponadto otrzymaliśmy kategorię ZL III i spełniliśmy wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa osób przebywających na terenie naszego obiektu.

W związku z RODO nie zostaliśmy upoważnieni do opublikowania skanu protokołu, jednak wszystkie osoby, które chciałyby się upewnić, mogą zadzwonić do Komendy Miejskiej PSP w BB podając znak sprawy MZ.5580.5.2019.ZB.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt.