Zostaliście uprowadzeni! Ostatnie co pamiętacie, to cienie postaci podążających za Wami, otaczających Was w ciemnym zaułku, i widok worka zakładanego wam na głowy. 

Budzicie się w nieznanym miejscu, wyglądającym jak piwnica czy jakaś niepokojąca chłodnia, kompletnie zdezorientowani i uwięzieni. Wszystko wskazuje na to, że padliście ofiarą przerażającego kultu i postanawiacie zrobić wszystko by uciec z tej matni! 

Walczcie o życie! Każda minuta przybliża Was do powrotu waszych prześladowców, o których nie macie pojęcia, a których zamiary wzbudzają grozę w waszych sercach…

 

Zalecamy odwiedzić niniejszy pokój jako fabularną kontynuację „Tajemniczej Posiadłości.” 

 

Ilość graczy: 2-5
Czas trwania: 60 minut
Poziom trudności: Gracze doświadczeni

Komentarze

Komentarze

fapgosu.com
british student has sixty nine sex. www.xxxhdfire.com

 Informacja

W związku z zaistniałą w ostatnim czasie sytuacją pragniemy uspokoić naszych gości.
Zostaliśmy poddani pięciu szczegółowym kontrolom, w wyniku których ustalono, iż prowadzone przez nas pokoje są całkowicie bezpieczne do użytkowania!
Zgodnie z protokołem wydanym przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w BB nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości dotyczących przeprowadzonej kontroli. Ponadto otrzymaliśmy kategorię ZL III i spełniliśmy wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa osób przebywających na terenie naszego obiektu.

W związku z RODO nie zostaliśmy upoważnieni do opublikowania skanu protokołu, jednak wszystkie osoby, które chciałyby się upewnić, mogą zadzwonić do Komendy Miejskiej PSP w BB podając znak sprawy MZ.5580.5.2019.ZB.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt.