Tajemnicza Posiadłość

Wykradnij skarb Illuminati! Zostałeś zatrudniony przez tajemniczą organizację Zakon Wiecznego Blasku. Twoja misja jest pozornie prosta – wkraść się na teren tajemniczego domostwa, zlokalizować i obrobić sejf po czym ulotnić się niepostrzeżenie. To nie jest robota dla jednego – zbierz ekipę i wyruszcie do posiadłości zamieszkałej przez samego Mistrza Illuminati.

Zapraszamy do najnowszego pokoju Escape House w Bielsku, nasyconego mechanizmami oraz logicznymi zagadkami w specjalnie wybudowanym pomieszczeniu!

Ilość graczy: 2-5
Czas trwania: 60 minut
Poziom trudności: Gracze średnio zaawansowani

Ocena:

5.0 of 5 stars

Komentarze

Komentarze

fapgosu.com
british student has sixty nine sex. www.xxxhdfire.com

 Informacja

W związku z zaistniałą w ostatnim czasie sytuacją pragniemy uspokoić naszych gości.
Zostaliśmy poddani pięciu szczegółowym kontrolom, w wyniku których ustalono, iż prowadzone przez nas pokoje są całkowicie bezpieczne do użytkowania!
Zgodnie z protokołem wydanym przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w BB nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości dotyczących przeprowadzonej kontroli. Ponadto otrzymaliśmy kategorię ZL III i spełniliśmy wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa osób przebywających na terenie naszego obiektu.

W związku z RODO nie zostaliśmy upoważnieni do opublikowania skanu protokołu, jednak wszystkie osoby, które chciałyby się upewnić, mogą zadzwonić do Komendy Miejskiej PSP w BB podając znak sprawy MZ.5580.5.2019.ZB.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt.