zimna wojna-rezerwacja

Ściśle tajne

Jeżeli czytacie ten list, oznacza to, że udało wam się dotrzeć daleko. Naprawdę daleko. Jednak to dopiero początek kłopotów. Waszym następnym zadaniem jest odkrycie tożsamości tajnego szpiega, który od wielu lat sabotuje nasze plany. Biuro, do którego zaraz wejdziecie, należy do najwyższego agenta ZSRR w tej części Polski – strzeżcie się, macie mało czasu a wewnątrz czekają na was kody i szyfry, które musicie rozpracować aby przechytrzyć swoich wrogów! Bądźcie czujni i spostrzegawczy, każdy drobiazg może mieć znaczenie…

Zapraszamy do niesamowitej szpiegowskiej przygody, Escape room „Zimna Wojna” zaskoczy Cię zagadkami i zachwyci wystrojem z lat 70-tych. Przybądź i zdemaskuj super szpiega zanim będzie za późno!

 

Ilość graczy: 2-5
Czas trwania: 60 minut
Poziom trudności: Gracze początkujący

 

UWAGA!! – Jest to nowa, uproszczona wersja pokoju!!! Pokój jest idealny dla grup zaczynających swoja przygodę z Escape Roomami!

 

Ocena:

5.0 of 5 stars

Komentarze

Komentarze

 Informacja

W związku z zaistniałą w ostatnim czasie sytuacją pragniemy uspokoić naszych gości.
Zostaliśmy poddani pięciu szczegółowym kontrolom, w wyniku których ustalono, iż prowadzone przez nas pokoje są całkowicie bezpieczne do użytkowania!
Zgodnie z protokołem wydanym przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w BB nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości dotyczących przeprowadzonej kontroli. Ponadto otrzymaliśmy kategorię ZL III i spełniliśmy wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa osób przebywających na terenie naszego obiektu.

W związku z RODO nie zostaliśmy upoważnieni do opublikowania skanu protokołu, jednak wszystkie osoby, które chciałyby się upewnić, mogą zadzwonić do Komendy Miejskiej PSP w BB podając znak sprawy MZ.5580.5.2019.ZB.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt.